Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel leží v palmové zahradě v oblasti Aghir, 6 km od městečka Midoun a 25 km od letiště.

Vybavení hotelu:

Příjemný hotel, postavený v tradičním tuniském stylu, je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, snack bar u bazénu, maurská kavárna, společenská místnost s TV, čistírna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón, internetové připojení (WiFi v lobby zdarma). 

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, fén, telefon. Za příplatek 170 Kč / osoba a noc pokoje s balkónem. Možnost až šestilůžkových pokojů.

Pláž:

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

Sport:

Venkovní bazén s tobogánem,  krytý bazén (v zimním období), tři tenisové kurty, jacuzzi, masáže, sauna, pára, turecké lázně, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), šipky, billiard, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, diskotéka, amfiteátr, potapěčské centrum, plážový volejbal, animační programy, vodní sporty na pláži. 

Stravování:

All inclusive:
- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
- 10:00 - 11:00 pozdní snídaně
- časná snídaně
- 10:00 - 23:00 alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ve vybraných
  restauracích a barech hotelu
- 16:00 - 17:00 káva, čaj, zákusek

Pro děti:

Dva bazény, tobogán, hřiště, miniklub, animační programy, dětské menu, hlídání dětí za poplatek. V hlavní sezóně pro děti animační programy v české jazyce.

Cena zájezdu zahrnuje:

Leteckou přepravu, transfery v místě pobytu, ubytování, stravování formou all inclusive, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Pobytovou taxu 3 TND / den, max. 21 TND (platí se na recepci hotelu).