Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel leží ve velké palmové zahradě v jižní části turistické zóny, 6 km od města Midoun, 25 km od Houmt Souk a 35 km od letiště.

Vybavení hotelu:

Hotelový komplex bungalovů postavených v typickém tuniském stylu, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte s kuchyní italskou a tuniskou, bar u bazénu a u pláže, lobby bar, maurská kavárna, obchody se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón, WiFi připojení v celém areálu hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitním příjmem, WiFi, sejfem, minibarem (láhev vody po příletu zdarma). Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek.

Pláž:

Široká písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky za vratnou kauci.

Sport:

Dva venkovní bazény, krytý bazén, centrum thalassoterapie, sauna, masáže, pára, tenisový kurt, stolní tenis, petanque, lukostřelba, aerobic, vodní pólo, plážový volejbal, fotbal, minigolf, bohaté animační programy v českém jazyce, vodní sporty na pláži.

Stravování:

All Inclusive.

Cena zájezdu zahrnuje:

Leteckou přepravu, transfery v místě pobytu, uvedené výlety a proceduru ve SPA centru hotelu Royal Karthago, ubytování, stravování formou All inclusive, služby česky hovořícího delegáta a průvodce na výletech, pojištění CK proti úpadku.  

Cena zájezdu nezahrnuje:

Cestovní pojištění, pobytovou taxu 3 TND / den (platí se na recepci hotelu).

Poznámka:

VÝLETY V CENĚ ZÁJEZDU:Okruh ostrovem- Zastávka u Římské cesty, která spojuje ostrov Djerba s pevninou, následuje návštěva Muzea tradic v městečku Guellala a prohlídka keramické dílny s ukázkou výroby a možnosti nákupu keramiky. Přesun do Er Riadh, návštěva jedné z nejstarších synagog světa La Ghriba. Poté návštěva lisovny oliv, seznámení se s procesem výroby olivového oleje a možnost jeho nákupu přímo na místě. Příjezd do největšího města ostrova Houmt Souku,volný program, zastavení u Španělské pevnosti a zakončení výletu v malířském ateliéru Dar Jilani. Djerba Explore- Areál poskytující zábavu i poučení, jenž je rozdělen do 3 částí – Muzea islámského umění, „Dědictví Djerby“ neboli skanzen s ukázkou typických djerbských staveb (statku – tzv. menzelu, studny apod.) a zoologickou část: krokodýlí farmu s přibližně 400 krokodýly od čerstvě vylíhnutých až po několikametrové jedince. Nenechte si ujít jejich krmení! Také zde uvidíte želvy, kobry a varany.