Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel leží v rozlehlém parku, který vytváří jedičnou a klidnou atmosféru celého místa a nachází se 700 metrů od termálního jezera a od centra malebného lázeňského města Hévíz. 

Vybavení hotelu:

Hotel je tvořen třemi budovami. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, spa centrum s krytým i venkovním termálním bazénem a léčebným centrem, infrasauna, jacuzzi, solárium, solná komora, parní lázně, fitness, masáže, kosmetické služby, manikúra, pedikúra, léčebné čaje, kadeřnictví, ordinace zubního lékaře, obchod s dárkovými předměty, WiFi k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC), televizí, telefonem, rádiem, minibarem, sejfem a balkónem. Hostům je k dispozici župan zdarma.

Pláž:

Proslulé termální jezero s unikátní léčivou vodou se nachází 700 metrů od hotelu.

Sport:

Tenisové kurty, folkórní večery s živou hudbou, půjčovna jízdních kol.

Stravování:

Polopenze (snídaně a večeře, mimo jiné s nabídkou pokrmů pro diabetiky, pro hosty alergické na laktózu, vejce, lepek, dále nízkotučná a nízkoenergetická jídla) a v poledne polévkový bufet, léčivé čaje, pitná kúra vodou z léčivého pramene.

Cena zájezdu zahrnuje:

Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do léčebného centra a termálních bazénů, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Pobytovou taxu 1,8 € / dospělá osoba / noc, vstupné do navštívených objektů.