Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hunguest Hotel Freya*** se nachází v centru lázeňského města Zalakaros, v krásném parku v sousedství lázní. Město Zalakaros leží v jihozápadní části Maďarska (200 km od Budapešti) poblíž Balatonu, první termální lázně zde byly otevřeny před 50 lety. Od té doby se sem hosté přijíždějí regenerovat, a to po stránce duševní i fyzické.

Vybavení hotelu:

Hotelový komplex vhodný pro všechny věkové kategorie. K dispozici je vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, obchod, WiFi připojení, konferenční místnost.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, balkón, telefon, TV, minibar, sejf, v části pokojů klimatizace (za poplatek 110Kč/den), župan.

Sport:

Termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauna, koupele - vše ve vedlejším akvaparku (propojený koridorem), do něhož mají hoteloví hosté přednostní vstup. Dále posilovna či možnost půjčení jízdních kol.

Stravování:

Polopenze formou bufetu.

Pro děti:

Dětské bazény, tobogány a další vodní atrakce, miniclub.

Cena zájezdu zahrnuje:

Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do termálních lázní. Termální a zábavní bazény, welness, sauna za příplatek 200 Kč / den; zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Pobytovou taxu 1,7 EUR / dospělá osoba / noc (platí se na místě).

Poznámka:

V lázních se používá léčivá a termální voda o různých teplotách. Zásobování pochází z více pramenů. Termální voda o teplotě 96oC se používá k léčebným účelům, zatímco termální vodou 53 oC teplou se plní plážové bazény. Léčí se zde zejména nemoci pohybového ústrojí (opotřebení kloubů, záněty), léčení ženské potíže a kožní choroby včetně rehabilitační péče (poškození úrazové, ortopedické, neurochirurgické a na pohybovém ústrojí). Lázeňští hosté se mohou podrobit nejrůznějším léčebným procedurám.