Senior travel

od: 
do: 

HURGHADA - KAHIRA - LUXOR OKRUH 1903 ****

Poloha:

Poznejte nejvýznamnější historické památky Egypta, který je rájem pro každého, kdo si chce vychutnat rozmanitou dovolenou se vším všudy.

Vybavení pokoje:

Během tohoto pobytově-poznávacího okruhu budete ubytováni v hotelech 4*, a to jak v Hurghadě, tak v Káhiře.

Stravování:

All inclusive v hotelu v Hurghadě (v případě brzkého odjezdu na výlet hotel připraví balíček), polopenze v hotelu v Káhiře.

Cena zájezdu zahrnuje:

Leteckou přepravu, transfery v místě pobytu a během výletů klimatizovanými minibusy / autobusy, ubytování ve 4* hotelech, uvedený program, služby česky hovořícího průvodce a delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Vízum 690 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta, cestovní pojištění Generali od 13 Kč / den.

Poznámka:

PROGRAM: 1. den: Odlet z Prahy do Hurghady, přivítání česky hovořícím delegátem, transfer do hotelu, večeře a nocleh. // 2. den: Volný den v Hurghadě s all inclusive. // 3. den: Brzy ráno odjezd do hlavního města Káhiry, ubytování, nocleh. Možnost fakultativního výletu k pyramidám Sakaara, do citadely Salah Elddin a mešity Mohameda Ali, zastávka na trhu Khan lkhalily. // 4. den: Po snídani výlet do národního muzea, k věhlasným pyramidám v Gíze, u kterých uvidíte také sfingu, návštěva výrobny papyrusu. Transfer do Hurghady, večeře a nocleh. // 5. den: Volný den v Hurghadě s all inclusive. // 6. den: Brzy ráno odjezd na celodenní výlet do Luxoru, návštěva chrámů v Luxoru a Karnaku, Hatšepsutina chrámu, Údolí králů, Memnosovy kolosy a alabastrová dílna. Večer návrat do Hurghady, večeře a nocleh. // 7. den: Volný den v hotelu s all inclusive. // 8. den: Transfer na letiště a návrat domů.