Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Během tohoto okruhu budete ubytováni v hotelu Kodrea, který se nachází v obci Nové Hutě na rozhraní Národního parku Šumava a chráněné krajinné oblasti. 

Vybavení hotelu:

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, salonek, WiFi připojení.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, TV, WiFi připojení.

Sport:

Tenisové kurty, fotbalové hřiště, půjčovna horských kol, stolní tenis.

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu).

Cena zájezdu zahrnuje:

Autobusovou dopravu, ubytování, polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu), uvedený program, služby delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Vstupné do placených objektů, komplexní pojištění včetně storna 158 Kč.

Poznámka:

PROGRAM 1. DEN: V dopoledních hodinách odjezd na Šumavu,po cestě zastávka v Hošticích, které jsou proslaveny filmovou trilogií „Slunce, seno,…“, ubytování, procházka městečkem Nové Hutě, večeře. 2. DEN: Po snídani odjezd na zámek Hluboká, prohlídka, pokračování do Českých Budějovic, procházka centrem města. Návrat do hotelu, večeře. 3. DEN: Po snídani výlet na Vlčí farmu v Srní, centrum věnované šelmám s vnitřní expozicí ukazující život vlků a jeho soužití s člověkem, a venkovním areálem, kde je vlčí výběh s vyhlídkovou lávkou. Pokračování do města Kašperské Hory, návštěva budovy radnice a shlédnutí zdejšího ručně vyřezávaného betlému, prohlídka kostela sv. Markéty. Další zastávkou je muzeum motocyklů a hraček. Návrat do hotelu, večeře. 4. DEN: Po snídani odjezd do Železné a Bavorské Rudy, zastávka u šumavského orloje, který se nachází v centru horského střediska Hojsova Stráž. Návrat do hotelu, večeře. 5. DEN: Po snídani odjezd do města Sušice, návštěva Muzea Šumavy, pokračování na hrad Rabí. Návrat do hotelu, večeře. 6. DEN: Po snídani odjezd do Prahy, po cestě zastávka ve Strakonicích, prohlídka hradu. Návrat domů odpoledne.