Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel Panon 3* leží v Hodoníně v regionu Slovácka v blízkosti státní hranice se Slovenskem a nedaleko hranic s Rakouskem. Je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí.

Vybavení hotelu:

Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma, restaurace, snack bar, konferenční sál, čistírna.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, TV, telefon, možnost jedné přistýlky.

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr). V rámci zájezdu 1x večeře ve sklípku formou studeného rautu s ochutnávkou vína a 1x večeře v pivovaru Wyvar s degustací piva.

Cena zájezdu zahrnuje:

Autobusovou dopravu, ubytování, polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu), uvedený program, služby delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Vstupné do placených objektů, komplexní pojištění včetně storna 158 Kč.

Poznámka:

Program zahrnuje: 1. DEN: V ranních hodinách odjezd na Jižní Moravu,po cestě zastávka v největší vinařské obci Velké Bílovice, návštěva sklípku. Po příjezdu do Hodonína procházka centrem města, ubytování v hotelu Panon 3* (dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením na pokoji), večeře.2. DEN: Po snídani výlet do Lednicko-valtického areálu. Pokračování do města Břeclav. Návrat dohotelu, večeře.3. DEN: Po snídani odjezd do Moravského krasu, prohlídka Kateřinské jeskyně, ve které se nachází největší jeskynní prostor s názvem Hlavní dóm, pokračovánído propasti Macocha. Po cestě návštěva zámku ve Slavkově u Brna. Návrat do hotelu a večeře.4. DEN: Po snídani odjezd do skanzenu Strážnice, který je jedním z nejznámějších na Moravě. Stal se kulisou pro řadu pohádek – například O statečnémkováři. Další zastávkou je Větrný mlýn Kuželov, který je jedním z nejlépe dochovaných větrných mlýnů holandského typu u nás. Odpoledne návrat do hotelu, večeře.5. DEN: Po snídani odjezd do Mikulova, prohlídka města, přejezd přes vodní nádrž Nové Mlýny do Brna, prohlídka centra města a odjezd do Prahy.