Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel se nachází v klidném prostředí nad městem Mariánské Lázně, obklopen zelení, 2 km od centra. V blízkosti hotelu je Park Boheminium s miniaturami zámků a hradů České republiky. V blízkosti hotelu je lanovka a zastávka MHD do centra města.

Vybavení hotelu:

Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, WiFi připojení, kosmetický salón, parkování za poplatek.

Vybavení pokoje:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, WiFi, telefonem, chladničkou, vysoušečem vlasů. Možnost bezbarierového pokoje.

Sport:

Krytý bazén s protiproudem, solná jeskyně, perličkové koupele, masáže, inhalace, rašelinové obklady, infrasauna, celotělové zábaly, magnetoterapie, nordic walking, paintball, turistika. V hotelu je používána přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness centru.

Stravování:

Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu. Všichni naši klienti obdrží uvítací drink.

Cena zájezdu zahrnuje:

Ubytování s polopenzí, uvedený balíček.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Dopravu, parkování 100 Kč / den, pobytovou taxu a komplexní pojištění včetně storna 158 Kč.

Poznámka:

RELAXAČNÍ BALÍČEK ZAHRNUJE:3 DNI / 2 NOCI:- vstupní lékařská prohlídka- 1 x klasická masáž- 1 x perličková koupel- 1 x solná jeskyně- volný vstup do bazénu 6 DNÍ / 5 NOCÍ:- vstupní lékařská prohlídka- 1 x klasická masáž- 1 x perličková koupel- 1 x masáž s aroma olejem- 1 x koupel v soli z Mrtvého moře- 2 x solná jeskyně- volný vstup do bazénu