Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Hotel se řadí mezi jeden z nejobsazovanějších hotelů ve Špindlerově Mlýně a patří k nejatraktivnějším ubytovacím zařízení v nejlepším horském středisku v ČR. Leží na okraji lesa v části Bědřichov, 10 minut chůze od autobusového nádraží ve Špindlerově mlýně.

Vybavení hotelu:

Moderní hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s barem, konferenční sál, WiFi ve společenských prostorech, parkování u hotelu zdarma.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje jsou nově vybavené a zmodernizované. Součástí je sprcha/WC, TV se satelitním příjmem, sejf, minibar a telefon. Možnost až šestilůžkových pokojů.

Sport:

Krytý bazén s protiproudem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, jacuzzi, finská sauna, parní lázeň, masáže.

Stravování:

Polopenze formou bufetu.

Cena zájezdu zahrnuje:

Ubytování, polopenzi, uvedený balíček.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Dopravu, komplexní pojištění včetně storna 158 Kč.

Poznámka:

POBYTOVÝ BALÍČEK JARO / PODZIM zahrnuje:- snídaně a večeře formou bufetu- wellness a spa s bazénem s protiproudem a blowerem, dětským bazénem s vodopádem- vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool- vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17 hodin)- hodina billiardu- parkování u hotelu zdarma  POBYTOVÝ BALÍČEK LÉTO zahrnuje: - snídaně a večeře formou švédských stolů-  wellness a spa s bazénem s protiproudem a blowerem, dětským bazénem s vodopádem,- vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool- vstup do finské sauny (denně od 17 hodin)- vstup do parní lázně (denně od 17 hodin)- v balíčku billiard