Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Hotel se řadí mezi jeden z nejobsazovanějších hotelů ve Špindlerově Mlýně a patří k nejatraktivnějším ubytovacím zařízení v nejlepším horském středisku v ČR.  Leží na okraji lesa v části Bědřichov, 10 minut chůze od autobusového nádraží ve Špindlerově mlýně.

Vybavení hotelu:

Moderní hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s barem, konferenční sál, WiFi ve společenských prostorech, parkování u hotelu zdarma.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje jsou nově vybavené a zmodernizované. Součástí je sprcha/WC, TV se satelitním příjmem, sejf, minibar a telefon. Možnost až šestilůžkových pokojů.

Sport:

 Krytý bazén s protiproudem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, jacuzzi, finská sauna, parní lázeň, masáže.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu.

Cena zájezdu zahrnuje:

POBYTOVÝ BALÍČEK JARO / PODZIM   snídaně a večeře formou bufetu   neomezený vstup do wellness & spa s bazénem s protiprodem   vyhřívané lavice z přírodního kamene a jacuzzi   neomezený vstup do finské sauny a páry (denně od 17 hod.)   POBYTOVÝ BALÍČEK LÉTO   snídaně a večeře formou bufetu   neomezený vstup do wellness & spa s bazénem s protiprodem  vyhřívané lavice z přírodního kamene a jacuzzi   neomezený vstup do finské sauny a páry (denně od 17 hod.)   billiard

Cena zájezdu nezahrnuje:

Dopravu a případný rekreační poplatek.