Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel leží na skalnatém útesu v oblasti Cirkewwa s výhledem na ostrovy Gozo a Comino. U hotelu je přístav, ze kterého odplouvají lodě na ostrov Gozo.

Vybavení hotelu:

Hotel po rekonstrukci, vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, koktejl bar, snack bar, obchody, internetové připojení, konferenční sál.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, kávovar, lednička, fén, s výhledem na moře. Za poplatek možnost Wi-Fi připojení. Možnost až dvou přistýlek za poplatek. K dispozici jsou i pokoje s výhledem na záliv a Junior Suite pro max 3 osoby.

Pláž:

Hotel leží přímo u moře u vlastní písečné pláže, v blízkosti hotelu je známá písečná pláž Paradise Bay.

Sport:

Tři venkovní bazény, krytý bazén (v zimním období), sauna, jacuzzi, fitness centrum, tenisový kurt, vodní sporty, potápěčské centrum.

Stravování:

Bez stravy. Možnost zakoupení plné penze s nápoji - zahrnuje nápoje během jídla, vodu, nealkoholické nápoje, místní víno a točené pivo.

 

 

 

 

Pro děti:

Bazén, hřiště.

Cena zájezdu zahrnuje:

Leteckou přepravu včetně všech poplatků, transfery v místě pobytu, ubytování, vybrané stravování, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Poznámka:

Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.