Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel leží v oblasti Marsa Alam, 20 km od města El Quseir a 40 km od letiště.

Vybavení hotelu:

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, italská restaurace, restaurace na pláži, bar u bazénu, lobby bar, disco bar, maurská kavárna, konferenční sál, internetové připojení, obchody.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, kávovar, minibar, fén, sejf, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž:

Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport:

Venkovní bazén, fitness centrum, sauna, masáže, potápěčské centrum, billiard, stolní tenis, vodní sporty na pláži, animační programy.  

Stravování:

All inclusive, které zahrnuje:
-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
-brzká snídaně
-10:00 - 13:00 lehké občerstvení
-15:00 - 18:00 odpolední občerstvení
-23:00 - 01:00 půlnoční snack
-10:00 - 01:00 nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu
-lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu

Pro děti:

Bazén, hřiště.

Cena zájezdu zahrnuje:

Leteckou přepravu včetně všech poplatků, transfery v místě pobytu, ubytování, stravování formou all inclusive, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Vízum 690 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta. Pro vstup do Egypta je aktuálně nutné předložit osvědčení o negativním PCR testu na Covid-19, a to mladší 72 hodin po příletu do Egypta. Tento test je také možné udělat přímo na letišti v Egyptě za cenu 30 USD. Děti do 6 let test podstoupit nemusí.

Poznámka:

Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.