Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel je umístěn na krásné, slunné stráni s výhledem na panorama předhůří rakouských Alp v blízkosti městečka Semmering. Klimatické lázně využívají k léčbě přírodní prostředí, nadmořskou výšku a složení ovzduší. Tyto přírodní podmínky napomáhají hlavně při léčbě dýchacích cest a nemocích s nimi souvisejícími.

Vybavení hotelu:

Hotel Alpský Dvůr 4* s českým personálem vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, konferenční salónek.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, sejf, telefon, některé pokoje s balkónem.

Sport:

 Bazén, infrasauna, finská sauna, billiard, stolní fotbal, šipky, fitness centrum.

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu).

Cena zájezdu zahrnuje:

Autobusovou dopravu, ubytování v hotelu Alpský Dvůr na 5 nocí, polopenzi formou bufetu, celodenní vstup do krytého bazénu, všechny výlety s česky hovořícím průvodcem (vstupy se hradí individuálně), služby delegáta na místě pobytu.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Cestovní pojištění od 13 Kč / den, vstupné.

Poznámka:

VÝLETY V CENĚ ZÁJEZDU: projížďka unikátní horskou železnicí o délce 41 km - 16 viaduktů, 15 tunelů a 100 obloukových mostů. První horská železnice na světě a památka UNESCO, poutní místo Mariazell a návštěva ve výrobně rakouských perníčků, jízda lanovkou na vrcholky Alp a rozhledna, při zpáteční cestě zastávka ve Vídni - zámek Schonbrunn.