Senior travel

od: 
do: 

Poloha:

Hotel Répce Gold leží ve lázeňském středisku Bükfürdő u města Bük poblíž západní hranice Maďarska (asi 30 km od města Szombathely). Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. 

Vybavení hotelu:

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, obchod, WiFi připojení, konferenční místnost, parkoviště.

Vybavení pokoje:

Vlastní sociální zařízení, balkon, telefon, TV, minibar, sejf, klimatizace, župan. Na vyžádání rodinné pokoje nebo apartmány.

Sport:

Termální bazény, zábavní bazény, krytý bazén, jacuzzi, sauny, fitness, tenisový kurt, hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha. Možnost půjčení jízdních kol. Hoteloví hosté mohou po celý rok bezplatně využívat základních služeb termálních lázní.

Stravování:

Polopenze formou bufetu.

Pro děti:

Bazény, miniklub, animační program, hřiště.

Cena zájezdu zahrnuje:

Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do bazénů včetně termálních bazénů, parkování, WiFi připojení, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje:

Pobytovou taxu 2 EUR / dospělá osoba / noc (platí se na místě), depozit za čip pro vstup do lázní - 7 EURO /osoba (platí se na místě), domácí mazlíček 19 EURO/noc.

Poznámka:

Vápnito-hořečnatá-hydrouhličitá termální voda je velmi vhodná pro léčbu téměř jakéhokoliv onemocnění pohybové soustavy, například pro léčbu řídnutí kostí, poúrazovou péči, pro rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích a jako pitná kúra je voda vhodná při zažívacích problémech. Léčebné služby hotelu: lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk, trakce.